SEO

SEO (Search Engine Optimization) Arama motoru optimizasyonu.

web tasarım

Şimdi BaşlaSEO İçin Teklif Al

Referanslar İletişim

Woovv SEO Agency

Merhaba Tanışalım Mı?

01

SEO Çalışması
Nedir Nasıl Yaparız?Arama Sonuçlarında Varlığınızı İyileştirin...

SEO Süreçi

Müşterilerimizin web site trafiğini ve marka bilinirliğini arttırmayı amaçlayan kurguladığımız "SEO" strejileri ile şirketinize olumlu katkılar sağlıyoruz. Hedeflerin belirlenmesi, sektör ve rakip analizi seo ve içerik stratejisi ile geri dönüş Optimizasyonunuz başarılı bir şekilde tamamlıyoruz.

web tasarım
Hedeflerin Belirlenmesi

Web sitenizi inceliyor, içerik, teknik ve diğer konularda analiz edip hedef belirliyoruz.

Rakip
Analizi

Anahtar kelime araştırmanızı tamamlıyor, rakip analizinizi gerçekleştiriyoruz

Keyword
Research

Web sitenize, organik kaliteli trafik çekmeye yararlı olacak anahtar kelimeleri tespit ediyoruz.

İçerik
Stratejisi

Anahtar kelimelerinizle birlikte markanız için özel içerik stratejisini oluştururuz.

SEO Web Sitenize Nasıl Katkı Sağlar1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım
6. Adım
A
Organik Trafiğiniz Artar

Yapılan çalışma başarı ile sonuçlandığında belirlenen hedef anahtar kelimelerinizden sitenize gelen trafik artış göstereçektir.

B
Dönüşüm Oranınız Artar

Belirlenen içerik stratejisi ile doğru ve hedef kitleye uygun çoğaltılan içerikleriniz ile geri dönüşleriniz katlanacaktır.

C
Marka Bilinirliği

Olumlu bir SEO çalışması ile birlikte yapılacak sosyal medya çalışmaları ile kısa sürede marka bilinirliğiniz artar.

D
Etkileşim

Doğru ve başarılı bir çalışma sonucunda kullanıcılar ile etkileşime geçmenize katkı sağlayacak ve geri dönüşleriniz olumlu yönde artacaktır.

E
Hedef Kitleniz

Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye daha doğru ve hızlı bir şekilde ulaşır, rakiplerinizi geride bırakarak daha düşük bir bütçe ile daha fazla hedef kitleye ulaşırsınız.

F
Tasarruf

Diğer reklam ve pazarlama strajelerinizi optimize edebilir, daha düşük bir bütçeve harcama ile hedef kitlenize ulaşmanıza katkı sağlar.

02

SEO Yöntemleri En Önemli SEO Yöntemleri!

Doğrı ve Güvenli SEO

Uygulanan SEO yöntemleri web sitenizin arama sonuçlarında sıralamasını olumlu yönde etkileyeçeği gibi yanlış bir SEO yönetimi ile olumsuz sonuclarda alabilirsiniz.

White Hat Seo

Doğru ve güvenli

Black Hat Seo

Yanlış ve zararlı

Organik Seo

Organik Seo faydaları

White Hat
SEO

SEO, doğru ve güvenli bir şekilde yürütülmesi gerekir ve arama motorlarının kurallarını göz önünde tutalarak yapılmalıdır. Arama motorları için doğru yönerge ve politikalara uygunluğu olan SEO çalışmasına white hat SEO denilir.

Black Hat
SEO

Müşterilerinin kısa zamanlı başarılar ve ani yükselişlerle zarar görmesine neden olan ve bunlar için arama motorlarının zayıflıklarını, aldatma tekniklerini kullanılarak yapılan çalışmalar black hat seo olarak bilinir.

Organik SEO'nun Önemi

Arama motorlarının zayıflıklarını kullanıp aldatma teknikleri ile elde edilen geçici başarılar bir süre sonra web sitenizin çezalandırılmasına yada arama sonuçlarından tamamen çıkarılmasına neden olabilir. Her zaman doğru ve günvenli bir şekilde, arama motorları için doğru yönerge ve politikaları izleyerek web sitesine organik trafik sağlanmalıdır.

SEO'nun En Önemli Adımları

SEO

Teknik SEO

Web sitesinin SEO kriterlerine uygun hale gelecek şekilde standardizasyonunu içeren işlemlere teknik seo denir. Bunlar web site hızının optimize edilmesi, duyarlı (responsive) hale getirilmesi, standart html etiketlerinin gözetilmesi gibi işlemlerden oluşur.

Site İçi SEO

Site içi SEO süreçi oldukça önemli ve dikkatle yürütülmesi gereken en önemli adımlardan birisidir. Rakip analizi ve web sitesi için değerli anahtar kelimelerin tespiti, bu tespit nazarında içerik oluşturma, etiketleme, kategori ve sayfalara ayırma gibi bir çok temel ilkeden oluşur. Bu ilkelerin eksik yada uygulanmadığı bir SEO çalışmasında başarı neredeyse imkansıdır.

Site Dışı SEO

Doğru SEO teknikleri ve içerik stratejisi ile anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya çıkmanız mümkün olabilir. Ancak 1. sırada olmak ve rakip web siteleri ile rekabet edebilmek için mutlaka dış bağlantılara yani harici linklere ihtiyacınız vardır.

03

Proje Süreçi Kurumsal Kimliğinizi Nasıl Öne Taşırız

Proje Süreçi İçinde Neler Yapıyoruz?

Kurumsal kimliğinizi, sektörel rakiplerinizin arasında daha üst sıralara taşımak için arama motoru pazarlaması alanında takip ettiğimiz adımlar.

Proje Süreçinde
SEO
Adımları

Kelime Analizi
Rakip Analizi
Site Analizi
Site İçi Optimizasyon
Site Dışı Optimizasyon
Raporlama Sonuç

Seni Tanımayı Çok İsteriz Bizimle "SEO" Danışmanlığı İçin İletişim Kurabilirsin

Teklif Al

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

Woovv sayesinde sohbet sitemiz daha canlı ve popüler oldu, almış olduğumuz applet için, satış öncesi ve sonrasındaki desteğinize çok teşekkür ederim.

müşteri yorum

Her an ulaşabilir olmanız ve teknik desteğinizdeki ilginiz için teşekkür ederim. Bana ve projeme iyi bir yol arkadaşı oldunuz sizinle çalışmak güzel ve keyif verici.

müşteri yorum

Çalışmalarım için, web tasarım ve parça kod isteklerimi geri çevirmediğiniz için teşekkür ederim. Kendi işiniz gibi projeme gösterdiğiniz desteğe minettarım.

müşteri yorum

IRCd sunucuları için başarılı proje ve mobil uygulamarınız ilgi çekici. Türkiye'de IRCd sunucuları ilkleri woovv.com ile yaşadım, başarılı ve oldukça ilgili bir firmasınız.

müşteri yorum
logo
0850 888 70 97
hello@woovv.com